Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Modlitwy za Ojczyznę w Sanktuarium Bożego Miłosier...

Modlitwy za Ojczyznę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach trwa nieustanna modlitwa za Ojczyznę: o ustanie pandemii koronawirusa, za ludzi walczących z jej skutkami, o zgodne z wolą Bożą wybory prezydenckie i moralne odrodzenie narodu…

**Modlitwa za Ojczyznę**W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach trwa nieustanna modlitwa za…

Opublikowany przez Siostrę Marią Heleną Kowalską Czwartek, 2 lipca 2020

 

W serwisie Faustyna.pl sióstr Matki Bożej Miłosierdzia czytamy:

W tych intencjach modlimy się codziennie szczególnie w czasie Godziny Miłosierdzia (15.00) i słowami Koronki do Miłosierdzia Bożego wspólnie z pielgrzymami, słuchaczami rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych oraz internautami z wielu krajów świata.

W tych intencjach ofiarujemy również dodatkową Koronkę do Miłosierdzia Bożego w czasie wieczornych nabożeństw (19.00), gdyż – jak powiedział Jezus – przez nią można uprosić wszystko, jeśli to jest zgodne z wolą Bożą.

Przed drugą turą wyborów prezydenckich siostry Matki Bożej Miłosierdzia odprawiają kolejną nowennę z całodziennej Koronki do Miłosierdzia Bożego. Może do niej dołączyć każdy, kto w dowolnym czasie codziennie przez 9 dni ofiaruje tę modlitwę w intencji wyborów prezydenckich.

Święta Siostra Faustyn pisała: „Ojczyzno moja kochana, Polsko, o gdybyś wiedziała, ile ofiar i modłów za ciebie do Boga zanoszę. Ale uważaj i oddawaj chwałę Bogu, Bóg cię wywyższa i wyszczególnia, ale umiej być wdzięczna” (Dz. 1038).

Info za —> Faustyna.pl: Modlitwa za Ojczyznę

Zobacz też:

Koronka do Miłosierdzia Bożego – Jak się nią modlić?

Modlitwa za Ojczyznę ks. Piotra Skargi

Modlitwa za Ojczyznę bł. księdza Jerzego Popiełuszki