Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Modlitwa za chorego do Matki Bożej Nieustającej Po...

Modlitwa za chorego do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Tytuł Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest na trwałe związany z dostojnym wizerunkiem Maryi, czczonym w Rzymie, który zasłynął wielkimi i licznymi łaskami, a jego kult rozpowszechnił się szeroko po całym świecie. Wspomnienie liturgiczne Matki Bożej Nieustającej Pomocy przypada 27 czerwca. Zapraszamy do modlitwy za chorych za Jej wstawiennictwem.

Matka Boża Nieustającej Pomocy

♥ Jeśli modlisz się słowami tej modlitwy ⇒ dołącz do innych w serwisie Get Mercy lub dodaj ⇒ swoją intencję modlitewną by poprosić o nią inne osoby.

Czynisz dobro? Dodaj Twój > uczynek miłosierdzia – zainspiruj innych!


Modlitwa za chorego do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Matko Boska Nieustającej Pomocy,

Twój Boski Syn, którego na ręku trzymasz, wysłuchuje każdą Twoją prośbę. Poleć Mu także chorego, za którego dzisiaj w pokorze modlę się do Ciebie. Rzeknij tylko słowo a chory wróci do zdrowia. Nie odmawiaj mi tej łaski, chorzy mają szczególne prawo do Twej dobroci. Proś przeto Jezusa, aby nam to drogie życie zachował. Ty sama bądź dla chorego dobrą i miłosierną Lekarką a przy Twojej Pomocy z pewnością uzyska utracone siły. Gdyby jednak Bóg, którego wola rządzi światem, inaczej postanowił, wspomóż o Matko chorego i daj mu siłę, aby przyjął kielich goryczy i zdał się spokojnie na rozporządzenia Boga Wszechmocnego. Daj mu cierpliwość, broń od rozpaczy. Matko, Ty jesteś tak potężna, możesz nas pocieszyć. Jesteś Matką Najlepszą, pragniesz nas uratować. Wysłuchaj więc nas łaskawie i przyjdź nam z pomocą.

Amen.

Tekst modlitwy za —> piszczac.siedlce.opoka.org.pl: Modlitwy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:


Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja