Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Nabożeństwa majowe 2023 w Sanktuarium Bożego Miłos...

Nabożeństwa majowe 2023 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach – Także online

Tradycyjnie w maju we wszystkich kościołach w Polsce, a nawet przy przydrożnych kapliczkach wierni zbierają się na “Majówki” – nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny ze śpiewem Litanii Loretańskiej. W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach nabożeństwa majowe są odprawiane w Bazylice oraz w kaplicy klasztornej z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Siostry Faustyny.

Zobacz też —> “Szczęśliwa, która uwierzyła” – Rekolekcje dla kobiet z cyklu “Maryja – Matką poszukujących drogi” – Brańszczyk, 2- 4 czerwca 2023 – Zaproszenie

**Nabożeństwa majowe**Tradycyjnie w maju we wszystkich kościołach w Polsce, a nawet przy przydrożnych kapliczkach…

Opublikowany przez Siostrę Marią Heleną Kowalską Czwartek, 30 kwietnia 2020

W kaplicy klasztornej  w Łagiewnikach nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny są odprawiane codziennie o godzinie codziennie o 19:00, a w niedziele i święta o 18:30.

W nabożeństwach majowych w kaplicy klasztornej można uczestniczyć także poprzez transmisje on-line na stronie ⇒ faustyna.pl lub ⇒ sanktuarium.faustyna.pl, na kanale w serwisie YoTube ⇒ Faustyna i przez aplikacje mobilne Faustyna.pl na Android i iOS.

Zobacz też —> Litania Loretańska – Litania do Najświętszej Maryi Panny

W Bazylice Bożego Miłosierdzia nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny są odprawiane codziennie o godzinie 17.30.

Transmisja online nabożeństw majowych z Bazyliki dostępna jest na stronie Rektoratu Sanktuarium ⇒ milosiericordia.eu oraz na kanale w serwisie YouTube ⇒ Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Info na podstawie —> Faustyna.pl: Nabożeństwa majowe oraz milosiericordia.eu: Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna – 30 kwietnia 2023 r.


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja