Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” 1/2023 – ...

“Orędzie Miłosierdzia” 1/2023 – 125. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach dostępny jest nowy, 125. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” (1/2023), na styczeń, luty, marzec 2023 roku. Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Szczegółowa prezentacja nowego numeru oraz archiwalne wydania są dostępne w internecie na stronie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

W 125. numerze kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” Siostra Elżbieta Siepak ISMM pisze o stuleciu pobytu św. Siostry Faustyny w Łodzi, ks. Józef Pochwat MS – o zaufaniu Bogu jako lekarstwie na współczesne choroby, a s. Sangwina Kostecka i s. Elżbieta Siepak ISMM- o stowarzyszeniu „Faustinum” w Kamerunie.

W numerze można przeczytać także rozmowę z Louise Ward z Kanady, założycielkę ruchu margaretek, która pielgrzymowała do łagiewnickiego Sanktuarium.

W cyklu biblijnym o Jakubie pisze s. Maria Faustyna Ciborowska ISMM, a ks. Wojciech Rebeta odpowiada na pytanie: Czy wolno oceniać ludzi? Natomiast ks. Karol Dąbrowski pisze o woli Bożej w życiu Apostołki Bożego Miłosierdzia.

Ponadto w numerze są świadectwa, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania Anny nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info i foto za —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia” 

Kwartalnik “Orędzie Miłosierdzia” ma charakter informacyjno-formacyjny i jest w całości poświęcone tematyce miłosierdzia Bożego i ludzkiego oraz życiu i misji św. Siostry Faustyny. Wychodzi w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach od 1987 r., początkowo tylko dwa razy w roku (na Święto Miłosierdzia i 5 października – rocznicę śmierci Siostry Faustyny), a od 1996 r. – jako kwartalnik i organ prasowy Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”.

Zobacz więcej —> „Orędzie Miłosierdzia” Kwartalnik


Obejrzyj serię: Orędzie Miłosierdzia w spotach filmowych

Wideo —> Faustyna / YouTube


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja