Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Marcowe nabożeństwa ku czci św. Józefa w Sanktuari...

Marcowe nabożeństwa ku czci św. Józefa w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach – Także online

W miesiącu marcu we wszystkich kaplicach Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, także w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, wieczorne nabożeństwa odprawiane są ku czci św. Józefa.

Zobacz też —> Nowenna przed uroczystością św. Józefa, Oblubieńca NMP

Siostry od początku historii Zgromadzenia szczególną czcią otaczają Oblubieńca Matki Bożej i Żywiciela Syna Bożego, którego pieczy się powierzają. Święty Józef troszczy się nie tylko o sprawy materialne, ale i duchowe. Sam powiedział św. Siostrze Faustynie, że bardzo jest za tym dziełem, które jej polecił Pan, czyli za dziełem głoszenia światu orędzia Miłosierdzia, i obiecał swą opiekę. Ale zażądał, aby miała do niego nieustanne nabożeństwo i odmawiała codziennie trzy pacierze i raz Pomnij (por. Dz. 1203).

Zobacz też —> Czuję Jego szczególną opiekę – św. Faustyna o św. Józefie

Poprzez transmisję on-line na stronie ⇒ www.faustyna.pl codziennie (z wyjątkiem czwartku, piątku i niedzieli) o godzinie 19:00 można włączyć się w śpiew Litanii do św. Józefa, by razem z siostrami dziękować za jego ojcowską opiekę i prosić o jego możne wstawiennictwo w naszych intencjach przed Bogiem.

Info na podstawie —> faustyna.pl: Nabożeństwa ku czci św. Józefa

Zobacz też:

19 marca – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

Modlitwa do Świętego Józefa

⇒ Modlitwa do św. Józefa robotnika – Papieża Jana XXIII


Misericors znaczy miłosierny! Dołącz ⇒ do zbiórki Razem możemy więcej!