Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Fatima a Medjugorie – fakty i mity. Paweł Zu...

Fatima a Medjugorie – fakty i mity. Paweł Zuchniewicz w Salve TV

Gościem “Tematu Dnia” w Salve TV był w poniedziałek 15 maja 2017  red. Paweł Zuchniewicz, dziennikarz i autor książek o Janie Pawle II, który w rozmowie z Ewą Pietrzak odniósł się do 100-lecia objawień w Fatimie i zastanawiał się nad tym, czy kościół uzna objawienia w Medjugorie.

– Niesamowite jest, mamy już świętych i to najmłodszych świętych wyznawców. Mieliśmy w historii Kościoła świętych męczenników, dzieci, natomiast Hiacynta i Franciszek są świętymi, którzy żyli heroicznie – podkreślał Paweł Zuchniewicz. (…)  Zdaniem dziennikarza, „misja prorocka Fatimy jeszcze się nie zakończyła”.

Gość Tematu Dnia odniósł się również do objawień w Medjugorie: – Nie byłem w Medjugorie, pisząc o Janie Pawle nie mogłem ominąć tego tematu, bo to jest miejsce, które zaistniało w czasie jego pontyfikatu. Miał powiedzieć, że Medjugorie to jest aktualizacja Fatimy – mówił.

Zobacz więcej —> SalveTV: Fatima a Medjugorie. Fakty i mity


Temat Dnia to program ukazujący się codziennie od poniedziałku do piątku. O najważniejszych sprawach publicznych rozmawiamy z ludźmi, którzy decydują o ich biegu. Zobacz pozostałe odcinki na —> Salve TV

Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych – przyjemnych w formie i wartościowych w treści.

SalveTV w social media:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/SalveTVpl
TWITTER: https://twitter.com/TvSalve
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvsalve