Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Różaniec 12h” – Modlitewna akcj...

“Różaniec 12h” – Modlitewna akcja młodych Rycerstwa Niepokalanej w bazylice franciszkanów w Krakowie – 28/29 czerwca 2019

“Różaniec 12h” to modlitewna akcja młodych ludzi zrzeszonych w Akademickiej Wspólnocie Rycerstwa Niepokalanej, działającej przy bazylice franciszkanów w Krakowie. Podczas dwunastogodzinnego spotkania modlono się o jedność chrześcijan, pokój, ustanie wojen i konfliktów oraz szerzenie Ewangelii.

Program wydarzenia:

Różaniec 12h - 28 czerwca 2019

 

“Różaniec 12h” rozpoczął się w piątek 28 czerwca 2019 r. Mszą św. o godz. 19.00 w Bazylice św. Franciszka z Asyżu w Krakowie, a zakończy po dwunastu godzinach, Mszą św. o godz. 7.00 rano.

Wydarzenie —> na Facebooku

Akademicka Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej w Krakowie działa przy bazylice ojców franciszkanów. Zrzesza młodych ludzi chcących żyć duchowością Maryjną naśladując św. Maksymiliana Kolbe.

Info za—> KAI/Archidiecezja Krakowska: “Różaniec 12h” – modlitewna akcja młodych w intencji pokoju

Organizatorzy “Różańca 12 h”:

To już drugi raz kiedy chcemy wspólnie, stając na modlitwie przed Panem, przez Ręce Niepokalanej składać prośby na Boży Ołtarz w Niebie za cały miniony czas, w intencjach naszych i świata, za trudy i radości, cierpienie i szczęście. Chcemy prosić w imieniu tych, którzy nie mogą i tych, którzy tej modlitwy potrzebują.

Przyjdź – bądź z nami ile możesz. Wejdź nawet na 5 minut, na jedno Zdrowaś, jedną dziesiątkę, jeden Różaniec – możesz? Zostań na całe 12H.
My będziemy, bądź z nami 🙂

Za —> Facebook.com: Różaniec 12H – Bazylika Franciszkanów