Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Rekolekcje adwentowe “w Oczekiwaniu” &...

Rekolekcje adwentowe “w Oczekiwaniu” – Odcinek 5: Debora – Ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE

Polecamy piąty odcinek Rekolekcji Adwentowych “w Oczekiwaniu” pt. Debora.

Adwent… oczekujesz i Ty i ja. Kolejna nasza wspólna podróż. Kolejna święta kobieta napotkana po drodze. Wsłuchajcie się i trwajmy w oczekiwaniu.

Przez tegoroczne rekolekcje online sercańskiego portalu profeto.pl prowadzi nas znany internautom choćby z takich serii jak „Czarno na białym, rekolekcje o spowiedzi”, czy „Kościół jest dobry” duet o. Michał Legan OSPPE i ks. Michał Olszewski SCJ.

Produkcja została zrealizowana w Ziemi Świętej.

Wideo —> profeto.pl: Rekolekcje Adwentowe 2019 – “w Oczekiwaniu” – ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE – Odc. 5 – Debora

(Copyright © Fundacja Profeto.pl 2019)


Tym razem o. Michał Legan OSPPE i ks. Michał Olszewski SCJ opowiedzą o Kobietach Starego Testamentu, które zapowiadały Maryję oraz nosiły już w sobie „cząstkę” Kościoła. Tę niezwykle plastyczną opowieść wspierają zapierające dech w piersiach krajobrazy Izraela i Palestyny oraz klimat który panuje w ziemi Jezusa z Nazaretu.

„w Oczekiwaniu” to wyjątkowe rekolekcje, które nie zakończą się w Wigilię, ale będą miały swoją kontynuację podczas Oktawy Bożego Narodzenia. Na każdy dzień bowiem został przygotowany specjalny odcinek „opowieści betlejemskiej”, w którym profeto.pl chce być obecne podczas naszego świętowania tajemnicy Wcielenia.

Zapraszamy więc serdecznie na sercański portal w każdy poniedziałek i czwartek tegorocznego adwentu, by przeżyć podróż od Starego do Nowego Testamentu i doświadczyć nadziei płynącej z oczekiwania!

Fundacja “Misericors” jest jednym z patronów medialnych cyklu!

Informacja nadesłana / profeto.pl / KPG


Profeto.pl —> na Facebooku | na YouTube | na Twitterze

Radio Profeto —> WWW / Facebook

Czy wiesz jak się modlić Słowem na co dzień? Zobacz wprowadzenie —> ks. Michała Olszewskiego SCJ

Ojciec Michał Legan OSPPE —> na YouTube

Opublikowany przez profeto.pl Poniedziałek, 9 grudnia 2019

 

Zobacz też —> Adwentowe rozważania ks. Zbigniewa Bielasa, kustosza Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach – Zapowiedź