Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Rozważania adwentowe według “DzienniczkaR...

Rozważania adwentowe według “Dzienniczka” św. Siostry Faustyny – Ks. Zbigniew Bielas – Odcinek 3 – 12 grudnia 2019

W rozważaniu na trzeci tydzień Adwentu roku 2019 kustosz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach zatrzymuje się nad kolejną radą zapisaną w „Dzienniczku” Apostołki Bożego Miłosierdzia: „Ustawicznie przebywaj z Nim we własnym sercu, On ci będzie mocą”.

– W czasie naszych rozważań zatrzymujemy się nad pouczeniem, które usłyszała św. Siostra Faustyna Kowalska od Matki Bożej 29 listopada 1936 roku. Pouczenie dotyczyło tego jak dobrze przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. W pierwszym naszym rozważaniu postawiliśmy sobie zadanie pracy nad sobą w dziedzinie cichości i pokory. Drugie nasze spotkanie to adorowanie Pana Jezusa i dokładniejsze wypełnianie swoich obowiązków – przypomina ks. dr Zbigniew Bielas.

Wszystkie odcinki —> adwentowych rozważań

W każdy czwartek Adwentu 2019 roku na stronie internetowej Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach (milosierdzie.pl) zamieszczane są krótkie rozmyślania adwentowe, przygotowane przez ks. Zbigniewa Bielasa.

Info i wideo za —> milosierdzie.pl: Rozważania adwentowe według “Dzienniczka” św. Siostry Faustyny oraz Rozważania na trzeci tydzień Adwentu – zapowiedź

O tym, jak dobrze przygotować się w Adwencie do Świąt Bożego Narodzenia, powiedziała sama Matka Boża św. Siostrze…

Opublikowany przez Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Wtorek, 26 listopada 2019