Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” 2/2024 – ...

“Orędzie Miłosierdzia” 2/2024 – 130. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach dostępny jest 130. numer kwartalnika “Orędzie Miłosierdzia” (2/2024) na kwiecień, maj i czerwiec 2024 roku. Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Szczegółowa prezentacja nowego numeru oraz archiwalne wydania są dostępne w Internecie na stronie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

fot. Faustyna.pl

W 130. numerze kwartalnika możemy przeczytać o najsłynniejszym obrazie Jezusa Miłosiernego z krakowskich Łagiewnik; o tym, jak żyć ze złamanym sercem i o nieznanych epizodach z historii łagiewnickiego Sanktuarium z okresu I wojny światowej.

Z  Ziemowitem Janaszkiem o jego spotkaniu z Jezusem Miłosiernym rozmawia s. Faustia Szabová ISMM.

O biblijnym Mojżeszu w kontekście miłosierdzia Bożego pisze s. Maria Faustyna Ciborowska ISMM.

Ksiądz Wojciech Rebeta odpowiada na pytanie: czy nie wystarczy być dobrym? Po co człowiekowi wiara? A ks. Karol Dąbrowski opowiada o ćwiczeniu w pokorze w życiu św. Siostry Faustyny.

Ponadto w numerze są świadectwa, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info i foto na podstawie —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”

Zobacz też:

Przewodnik QR kod po łagiewnickim Sanktuarium

Godzina Miłosierdzia i Koronka na You Tube

Niedzielne homilie z Łagiewnik na You Tube

⇒ Nowa seria podcastów z „Dzienniczkiem” św. Siostry Faustyny

⇒ Rocznice w 2024 roku


Kwartalnik “Orędzie Miłosierdzia” ma charakter informacyjno-formacyjny i jest w całości poświęcone tematyce miłosierdzia Bożego i ludzkiego oraz życiu i misji św. Siostry Faustyny. Wychodzi w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach od 1987 r., początkowo tylko dwa razy w roku (na Święto Miłosierdzia i 5 października – rocznicę śmierci Siostry Faustyny), a od 1996 r. – jako kwartalnik i organ prasowy Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”.

Zobacz więcej —> „Orędzie Miłosierdzia” Kwartalnik


Polecamy:

Wideo —> Blisko Rahamim: Zeszyty Miłości Pełne – Zwiastun | s. Gaudia Skass


Misericors znaczy miłosierny! Dołącz ⇒ do akcji Razem możemy więcej!