Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” 4/2023 – ...

“Orędzie Miłosierdzia” 4/2023 – 128. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach dostępny jest jesienny, 128. numer kwartalnika “Orędzie Miłosierdzia” (4/2023). Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Szczegółowa prezentacja nowego numeru oraz archiwalne wydania są dostępne w Internecie na stronie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

fot. Faustyna,pl

W 128. numerze kwartalnika “Orędzie Miłosierdzia” można przeczytać o Kościele jako wspólnocie wzrastania, o tym, co mi Bóg za naszymi plecami pisze s. Gaudia Skass, a s. Elżbieta Siepak o australijskiej Polonii, która głosi orędzie Miłosierdzia w tamtej części świata.

W cyklu biblijnym s. Maria Faustyna Ciborowska pisze o kobietach Sarze i Harar, a ks. Wojciech Rebeta odpowiada na pytanie: „Kiedy nasze czyny są dobre?”.

W szkole św. Siostry Faustyny ks. Karol Dąbrowski ukazuje cnotę pokory, a s. Faustia Szaboóvá rozmawia z ks. Dawidem Kwiatkowskim, którego kapłaństwo uratowała św. Faustyna.

W numerze także niezwykle przemawiające świadectwa ludzi, którzy doświadczyli w sposób spektakularny miłosiernej miłości Boga, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info i foto na podstawie —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”

Zobacz też:

Uroczystość św. Faustyny Kowalskiej – Msza św. w kaplicy klasztornej Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia – 5 października 2023

5 października – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej


Kwartalnik “Orędzie Miłosierdzia” ma charakter informacyjno-formacyjny i jest w całości poświęcone tematyce miłosierdzia Bożego i ludzkiego oraz życiu i misji św. Siostry Faustyny. Wychodzi w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach od 1987 r., początkowo tylko dwa razy w roku (na Święto Miłosierdzia i 5 października – rocznicę śmierci Siostry Faustyny), a od 1996 r. – jako kwartalnik i organ prasowy Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”.

Zobacz więcej —> „Orędzie Miłosierdzia” Kwartalnik


Obejrzyj serię: Orędzie Miłosierdzia w spotach filmowych

Wideo —> Faustyna / YouTube