Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” 1/2020 – ...

“Orędzie Miłosierdzia” 1/2020 – 113. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia dostępny jest kolejny, 113. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” (1/2020) na styczeń, luty, marzec 2020 roku. Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Archiwalne numery są dostępne w internecie na stronie faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

W 113. numerze kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” można przeczytać o III Międzynarodowych Dniach Apostołów Bożego Miłosierdzia, św. Faustynie jako proroku naszych czasów wysłanym przez Boga do całego świata, kolejny odcinek historii małżeństwa, które w codzienności odkrywa miłującą rękę Ojca Niebieskiego.

Z pielgrzymem do łagiewnickiego Sanktuarium o. Wojciechem Nowakiem SJ rozmawia s. M. Augustiana Matusik ZMBM. O nagrodzie, jaka nas już czeka w niebie pisze s. Maria Faustyna Ciborowska ZMBM; ks. Piotr Szweda odpowiada na pytanie: Dlaczego miłosierdzie wydaje się niektórym czymś negatywnym, a ks. Karol Dąbrowski w cyklu: Święci pragną świętych pisze o rachunku sumienia i karcie wewnętrznej kontroli w życiu św. Faustyny.

Ponadto w numerze są świadectwa, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info i foto za —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”