Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Ks. Marek Chrzanowski FDP gościem poranka rozgłośn...

Ks. Marek Chrzanowski FDP gościem poranka rozgłośni katolickich “Siódma 9” – 13 lutego 2020

Ks. Marek Chrzanowski FDP był jednym z gości poranka rozgłośni katolickich “Siódma 9” w dniu 13 lutego 2020 r., prezentując w rozmowie z red. Jarosławem Wydrą swoją nowa powieść pt. “Śniła mi się miłość”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Bernardinum.

„Wiele małżeństw jest zawieranych w sposób niedojrzały, nieprzemyślany, pod wpływem impulsu, emocji, zakochania. Kiedy…

Opublikowany przez Siódma9.pl – poranek rozgłośni katolickich Czwartek, 13 lutego 2020

 

Zobacz też —> O Miłość warto się bić – Premiera powieści “Śniła mi się miłość” ks. Marka Chrzanowskiego FDP

– Wiele małżeństw jest zawieranych w sposób niedojrzały, nieprzemyślany, pod wpływem impulsu, emocji, zakochania. Kiedy mijają emocje, okazuje się, że człowiek niewiele może dać drugiemu człowiekowi, nie ma na czym budować. Ważne jest to, żeby w związku małżeńskim towarzyszyła taka głęboka refleksja, że miłość to jest taka piękna perła, to jest taki piękny skarb, który mamy przenieść przez całe życie. Mamy tę miłość ochronić, nie zdradzić i do tego potrzeba mocnego zakorzenienia w Bogu, w Chrystusie. Nawet jeżeli człowiek nie do końca wierzy albo słabo wierzy, warto zaufać. Kiedy podejmuje się decyzję o małżeństwie, trzeba zaufać Panu Bogu, zaufać Chrystusowi. To jest gwarant trwałości – mówił w audycji ks. Marek Chrzanowski FDP.

Posłuchaj audycji:

Info i audio / zobacz więcej —> Siodma9.pl: Ks. Marek Chrzanowski: Żeby ochronić skarb, jakim jest miłość, trzeba zakorzenić relację w Bogu

Zobacz też:

Ks. Marek Chrzanowski FDP na Misericors.org

Strona internetowa ks. Marka

Profil ks. Marka na Facebooku