Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Inauguracja II edycji rekolekcji “Oddanie 33...

Inauguracja II edycji rekolekcji “Oddanie 33” – Msza św. w archikatedrze poznańskiej – 29 listopada 2020 – Transmisja online

W niedzielę 29 listopada 2020 r. rozpoczęła się II Ogólnopolska edycja 33-dniowych rekolekcji ODDANIE33. Mszy św. w archikatedrze poznańskiej o godz. 10.00, inaugurującej rekolekcje, przewodniczył metropolita poznański, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. Transmisję online realizował na YouTube kanał Oddanie 33.

Wideo —> Oddanie 33: Oddanie33 edycja II – Transmisja Mszy Świętej – katedra Poznańska – 29.11.2020

Bądź Misericors ⇒ KLIKNIJ


– Rekolekcje te można streścić w czterech słowach: spełniać wszystkie uczynki przez Maryję, z Maryją, w Maryi i dla Maryi, aby je spełniać doskonale przez Jezusa, z Jezusem, w Jezusie i dla Jezusa Chrystusa – mówił w homilii abp Stanisław Gądecki. Metropolita poznański zainaugurował ogólnopolskie 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do aktu całkowitego oddania się Matce Bożej. W rekolekcjach można uczestniczyć m.in. za pośrednictwem Internetu – na stronie Oddanie33.pl.

Więcej —> KAI/episkopat.pl: Abp Gądecki zainaugurował ogólnopolskie rekolekcje Oddanie33

Posłuchaj homilii abpa Stanisława Gądeckiego:

Rekolekcje przygotowane w ramach projektu ODDANIE33 odbywają się za pośrednictwem mediów. Na stronie internetowej: www.oddanie33.pl znajdą się wszystkie rozważania, potrzebne do odbycia rekolekcji.

Organizatorem rekolekcji jest Fundacja Tota Tua. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie.

Posłuchaj zaproszenia do udziału w rekolekcjach Oddanie 33:

Rekolekcje otrzymały Patronat Telewizji Polskiej, Polskiego Radia, Tygodnika Niedziela, Tygodnika Idziemy, Czasopisma Misyjne Drogi oraz Portalu Misyjne.pl.


Dołącz do Get Mercy – dodawaj swoje intencje, wspieraj innych modlitwą i postem: