Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

20. Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną G...

20. Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę – Homilia bp. Marka Solarczyka – 25 maja 2019

“Maryja staje dzisiaj również obok nas i pyta: Czy niesiesz łaskę? Czy jesteś gotowy, aby służyć łaską Boga? To jest ta odpowiedź, która będzie nieustannie weryfikowała to, czy rzeczywiście jesteśmy ludźmi prawdziwej wiary i mocy sakramentu chrztu. Bądźmy tymi, którzy staną z gotowością, z otwartością, z zasłuchaniem – tak, niosę łaskę, chcę zasłuchać się w to, co Chrystus do mnie mówi” – powiedział w homilii podczas Mszy św. w ramach 20. Pielgrzymki Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę, w sobotę 25 maja 2019 r., bp Marek Solarczyk, biskup pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Info i wideo za —> Radio Maryja/TV Trwam: Ks. bp M. Solarczyk: Bądźmy tymi, którzy staną z gotowością, z otwartością, z zasłuchaniem – chcę zasłuchać się w to, co Chrystus do mnie mówi

Na Jasnej Górze odbyła się w sobotę 25 maja 2019 r., 20. Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja. Hasłem tegorocznego spotkania były słowa; „W mocy Bożego Ducha”. Pielgrzymkę transmitowały TV Trwam i Radio Maryja.

20. Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja

fot. Radio Maryja

Spotkanie młodych na Jasnej Górze rozpoczęło się o godz. 17.00. Zgromadzonych pobłogosławił ks. bp Marek Solarczyk, biskup pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej, przewodniczący Rady ds. Duszpasterstwa Młodzieży KEP.

Zobacz też pełną relację z —> 20. Pielgrzymki Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę