Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

13. Marsz Świętości Życia w Warszawie – Tran...

13. Marsz Świętości Życia w Warszawie – Transmisja Mszy św. w bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika – 15 kwietnia 2018

13. Marsz Świętości Życia w Warszawie w niedzielę 15 kwietnia  2018 r. poprzedziły Msze św. o godz. 11.00 w bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika pod przewodnictwem bp. Romualda Kamińskiego oraz w Archikatedrze św. Jana pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza. Transmisję z katedry warszawsko-praskiej przeprowadziła Salve TV.

Po Eucharystii uczestnicy przeszli na Plac Zamkowy, z którego o godz. 12.40 razem z wiernymi Archidiecezji Warszawskiej wyruszyli w kierunku Bazyliki Świętego Krzyża, pod którą o godz. 13.00 nastąpiło zakończenie Marszu.

Info za —> Salve.tv: 11:00 Msza św. z okazji Marszu Świętości Życia


W niedzielę 15 kwietnia 2018 r. po raz 13. ulicami Warszawy przejdzie Marsz Świętości Życia, organizowany przez Diecezję Warszawsko-Praską i Archidiecezję Warszawską.  Hasłem tegorocznego Marszu są słowa “Jestem za życiem! #adOPCJA”.

Zobacz więcej —> 13. Marsz Świętości Życia w Warszawie – 15 kwietnia 2018


Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych – przyjemnych w formie i wartościowych w treści.

SalveTV w social media:

ZBIÓRKA: https://patronite.pl/salvetv
FACEBOOK: https://www.facebook.com/SalveTVpl
TWITTER: https://twitter.com/TvSalve
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvsalve