Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Song Of Songs Festival 2017 – 14-15 lipca 20...

Song Of Songs Festival 2017 – 14-15 lipca 2017 w Toruniu

Song Of Songs Festival w Toruniu – jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Europie powraca po 7-letniej przerwie. W dniach 14-15 lipca 2017 w Toruniu gra kilkanaście zespołów sceny chrześcijańskiej m.in. Maleo Reggae Rockers, Mietek Szcześniak, Luxtorpeda, 2tm,23, TGD, Anastasis i inni. Gościem specjalnym – s. Christina Scuccia.


Bieżące informacje z Festiwalu —> https://www.facebook.com/songofsongsfest/


Wydarzenie odbywa się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu. Wstęp jest bezpłatny! Prowadzącymi tegoroczną edycję są Weronika Kostrzewa oraz ks. Marcin Szczerbiński.

Song Of Songs Festival to międzynarodowy festiwal muzyki chrześcijańskiej, którego pierwsza edycja odbyła się w 1998 r. Po siedmiu latach przerwy w organizowaniu tego przedsięwzięcia to muzyczne, międzynarodowe święto muzyki chrześcijańskiej wraca do Torunia i na antenę TVP.

Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, w szczególności ta inspirowana chrześcijańską tradycją i prawdą płynącą z Ewangelii. Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.

SONG OF SONGS FESTIWAL —> www.songofsongs.pl

Info za —>chrzescijanskiegranie.pl: Song of Songs powraca! 14-15 lipca 2017 w Toruniu

oraz RadioMaryja.pl: Toruń: 14-15 lipca festiwal muzyki chrześcijańskiej Song Of Songs Festival