Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Modlitwa Zawierzenia Bożemu Miłosierdziu Rodzin i ...

Modlitwa Zawierzenia Bożemu Miłosierdziu Rodzin i Domów

Zapraszamy do odmawiania Modlitwy Zawierzenia Bożemu Miłosierdziu Rodzin i Domów praktykowanej przez uczestników Domowych Ognisk Modlitwy i Miłosierdzia.


Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!


Modlitwa Zawierzenia Bożemu Miłosierdziu Rodzin i Domów

Boże Wszechmogący, życie i zmartwychwstanie nasze!

Przychodzimy dzisiaj do Ciebie żebrać o miłosierdzie dla naszej rodziny i dla domu. Jesteśmy świadomi naszych słabości i niewierności. Wpatrzeni w obraz Bożego Miłosierdzia i przeniknięci skruchą, prosimy Ciebie. Uzdrów naszą rodzinę od pychy. Wybaw przez Twoje Miłosierdzie od ducha oskarżeń i braku przebaczenia. Uratuj nas od grzechu… (można wymienić), który najbardziej nas niszczy i obraża Ciebie. Przywróć nam wzajemną miłość, byśmy nawzajem stali się dla siebie świadkami miłosierdzia w czynie, słowie i modlitwie. Prosimy o łaskę systematycznej modlitwy osobistej i rodzinnej.

Jezu, Królu Miłosierdzia, przez wstawiennictwo Twojej Niepokalanej Matki błogosław naszej rodzinie, domowi i Ojczyźnie. Poślij aniołów, aby nas strzegli na drogach Twych przykazań, i doprowadź do chwały zbawionych w niebie. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.


Za —> Domowe Ogniska Modlitwy i Miłosierdzia


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja