Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Koncert “Wśród Nocnej Ciszy – kolędy T...

Koncert “Wśród Nocnej Ciszy – kolędy Telewizji Polskiej i Radia Plus z Archikatedry Oliwskiej” w Wigilię w TVP1 i na VOD

W Wigilię Bożego Narodzenia – 24 grudnia 2018 r.  – TVP1 wyemitowała w dwóch częściach koncert kolęd “Wśród Nocnej Ciszy – kolędy Telewizji Polskiej i Radia Plus z Archikatedry Oliwskiej”. To widowisko muzyczne, na które składają się najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w wykonaniu znakomitych wykonawców w zupełnie nowych aranżacjach Piotra Dziubka.

Koncert “Wśród Nocnej Ciszy” można obejrzeć w Internecie na VOD.tvp.pl: Część 1 i Część 2

Wśród nocnej ciszy – kolędy z Archikatedry Oliwskiej

🎄🎼 Kolędy na wigilijny wieczór 🎄🎼 "Wśród nocnej ciszy – kolędy Telewizji Polskiej i Radia Plus z Archikatedry Oliwskiej" to widowisko muzyczne, na które składają się najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Na ten piękny koncert zapraszamy w Wigilię o godz. 17:30 i 18:35 w TVP1 – oficjalna strona Wystąpią znakomici wykonawcy, a wśród nich: #AlicjaMajewska, Maciej Miecznikowski, Alicja Wegorzewska-Whiskerd, Rafał Brzozowski – strona oficjalna, Natalia Szroeder, GOLEC UORKIESTRA, Pectus, Halina Mlynkova, Eleni, Margaret, Sławek Uniatowski . Solistom towarzyszy zespół instrumentalny pod kierunkiem Piotra Dziubka oraz chór Studium Muzycznego Capitol we Wrocławiu.

Opublikowany przez Bądźmy Razem. TVP Piątek, 21 grudnia 2018

 

Zobacz też —> Boże Narodzenie 2018 z papieżem Franciszkiem

Część 1 koncertu Wśród Nocnej Ciszy rozpoczęła się o godz. 17.30, część 2. o godz. 18.35.

Jako soliści wystąpili: Maciej Miecznikowski, Alicja Węgorzewska, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Golec uOrkiestra, Pectus, Halina Mlynkova, Eleni, Margaret i Sławomir Uniatowski.

Solistom towarzyszył zespół instrumentalny pod kierunkiem Piotra Dziubka oraz chór Studium Muzycznego Capitol we Wrocławiu.

Info za —> centruminformacji.tvp.pl: Świąteczne propozycje Telewizji Polskiej