Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Kampania “Fafa dla Dilla” – Pomó...

Kampania “Fafa dla Dilla” – Pomóż Etiopczykom z Salezjańskim Ośrodkiem Misyjnym – Wielki Post 2020

Niedożywione dzieci, przedszkolaki, matki chore na AIDS, samotne i opuszczone starsze osoby czekają na Twoją pomoc! Dołącz do akcji Fafa dla Dilla na Wielki Post 2020, prowadzonej przez Salezjański Ośrodek Misyjny w Warszawie!

W trwającym Wielkim Poście Salezjański Ośrodek Misyjny zaprasza Cię do poznania codzienności, problemów i radości Etiopczyków. Nieraz zmagali się z klęskami głodu. Walczyli ze skutkami suszy, ataków szarańczy, powodzi. Starali się przeżyć. Pracuje tam salezjanka, s. Helena Kamińska FMA. Dba, żeby nikt kto przychodzi do sióstr nie był głodny. Troszczy się o dobre funkcjonowanie całej misji, na której jest przedszkole, szkoła, przychodnia i piekarnia.

Fafa dla Dilla (Wielki Post 2020)

Siostra Helena Kamińska prosi o wsparcie dla Etiopii. Razem z misjonarką zapraszamy Was do udziału w kampanii Fafa dla Dilla!

Opublikowany przez Salezjański Ośrodek Misyjny Piątek, 28 lutego 2020

 

W dwóch przedszkolach dzieci codziennie otrzymują o godzinie 10.30 bułeczkę i herbatę lub sok. Co sobotę przychodzą niedożywione dzieci, matki z małymi dziećmi, osoby starsze lub całe rodziny po fafę. To odżywcza mąka wzbogacona witaminami i minerałami.

Żeby ta pomoc mogła trwać, potrzebne jest nasze wsparcie. W Wielkim Poście Salezjański Ośrodek Misyjny w Warszawie prowadzi zbiórkę na jedzenie dla niedożywionych dzieci, matek chorych na AIDS, kobiet w ciąży, osób starszych i opuszczonych. Zapraszamy Cię do akcji FAFA DLA DILLA. Poznaj codzienność, historie i problemy mieszkańców Dilla. Pomóż zmienić ich los.

Szczegóły kampanii na stronie misjesalezjanie.pl —> Fafa dla Dilla