Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Abp Marek Jędraszewski zaprasza 13 grudnia 2018 na...

Abp Marek Jędraszewski zaprasza 13 grudnia 2018 na Dialogi pt. “Modlitwy charyzmatyczne w Kościele”

Abp Marek Jędraszewski zaprasza na grudniowe “Dialogi” z wiernymi. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 13 grudnia 2018 r. o godz. 20.15 w Bazylice oo. Dominikanów w Krakowie. Temat spotkania brzmi: Modlitwy charyzmatyczne w Kościele

Wydarzenie —> na Facebooku

„Dialogi” to cykl tematycznych spotkań abp. Marka Jędraszewskiego z wiernymi, ale także ze wszystkimi zainteresowanymi. To okazja do rozwiania wątpliwości i lepszego poznania Kościoła oraz jego Pasterza. Spotkania rozpoczynają katechezy na wybrany w danym miesiącu temat, następnie Arcybiskup Metropolita odpowiada najpierw na nadsyłane wcześniej pytania, a potem na pytania zadawane „na żywo”.

Spotkania rozpoczynają projekcją sondy ulicznej, w której młodzi ludzie poruszają dany temat z przechodniami spotkanymi na ulicach Krakowa. Arcybiskup w swojej katechezie może odnieść się zatem także do opinii osób, które nie uczęszczają regularnie do kościoła.

W roku 2018 „Dialogi” miały miejsce w kolegiacie akademickiej Świętej Anny (ul. Św. Anny 11) oraz w czterech wybranych kościołach Krakowa: Świętego Brata Alberta (os. Dywizjonu 303 nr 63), NMP z Lourdes (ul. Misjonarska 37), MB Różańcowej (Piaski Nowe, ul. Nowosądecka 41) oraz Bazylika oo. Dominikanów (ul. Stolarska 12).

Szczegóły dotyczące “Dialogów” dostępne są na stronie: www.dialogi.pl. Pytania do Księdza Arcybiskupa można zadawać przez zamieszczony tam formularz.

Info i wideo za —> Dialogi 2018 / Archidiecezja Krakowska

Opublikowany przez Archidiecezja Krakowska Czwartek, 6 grudnia 2018