Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

739 600 intencji do modlitwy przekazanych siostrom...

739 600 intencji do modlitwy przekazanych siostrom Matki Bożej Miłosierdzia w Łagiewnikach w 2019 roku

Na adres klasztoru Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach w roku 2019 wpłynęło ponad 739 600 intencji do modlitwy w Godzinie Miłosierdzia i Koronki do Miłosierdzia Bożego oraz na Mszę św. odprawianą ku czci Miłosierdzia Bożego przez przyczynę św. Siostry Faustyny w czwartki o 17.00.

Świadectwa i prośbyNa adres klasztoru w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach w roku 2019 wpłynęło…

Opublikowany przez Siostrę Marią Heleną Kowalską Czwartek, 16 stycznia 2020

 

W tej liczbie jest ponad 73 600 podziękowań za łaski i doczesne dobrodziejstwa, jakie stały się udziałem ludzi przez ufną modlitwę do Jezusa Miłosiernego i możne wstawiennictwo św. Siostry Faustyny. Zgłoszono je listownie, droga e-mailową, telefoniczną, przy klasztornej furcie i przez stronę: faustyna.pl (formularz pod hasłem: Intencje).

Oprócz tego na stronie: faustyna.pl internauci wpisali 500 świadectw. Mówią one nie tylko o doświadczeniu miłującej obecności Boga i Jego działaniu w różnych historiach ludzkiego życia, ale także budują wiarę tych, którzy je czytają. Jedynym naczyniem do czerpania łask jest ufność wyrażająca się w pełnieniu woli Bożej. Wielką Mi są pociechą dusze o bezgranicznej ufności – mówił Jezus do św. Siostry Faustyny – bo w takie dusze przelewam wszystkie skarby swych łask. Cieszę się, że żądają wiele, bo Moim pragnieniem jest dawać wiele, i to bardzo wiele (Dz. 1578).

Info za —> Faustyna.pl: Świadectwa i prośby