Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

28 kwietnia 2019 – Modlitwa za kapłanów w ka...

28 kwietnia 2019 – Modlitwa za kapłanów w kaplicy Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Łodzi

W święto Miłosierdzia Bożego, niedzielę 28 kwietnia 2019 r., w kaplicy klasztornej Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Łodzi przy ul. Krośnieńskiej 9 Msze św. sprawowane będą o godzinie: 7.00, 15.00 i 20.00. Od godziny 8.00-20.00 trwać będzie adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w intencji kapłanów, szczególnie z archidiecezji łódzkiej.

Modlitwa za kapłanów na Krośnieńskiej w ŁodziW święto Miłosierdzia Bożego, 28 kwietnia br., w kaplicy klasztornej…

Opublikowany przez Siostra Maria Helena Kowalska Piątek, 26 kwietnia 2019

 

To uwielbienie Miłosierdzia Bożego w tym szczególnym dniu, w którym otwarte są wszystkie upusty Boże, wpisuje się w modlitwę św. Faustyny, która w tym domu mieszkała: Panie, daj nam świętych kapłanów, Ty sam ich utrzymuj w świętości. O Boski i Najwyższy Kapłanie, niech moc miłosierdzia Twego towarzyszy im wszędzie i chroni ich od zasadzek i sideł diabelskich, które ustawicznie zastawia na dusze kapłana. Niechaj moc miłosierdzia Twego, o Panie, kruszy i wniwecz obraca wszystko to, co by mogło przyćmić świętość kapłana, – bo Ty wszystko możesz (Dz. 1052).

Organizatorzy zapraszają kapłanów, siostry zakonne i braci zakonnych oraz wszystkich wiernych.

Info za —> Faustyna.pl: Modlitwa za kapłanów na Krośnieńskiej w Łodzi

W wigilię Niedzieli Bożego Miłosierdzia 27 kwietnia br. w klasztorze w Łodzi odbył się dzień skupienia dla sióstr zakonnych z archidiecezji łódzkiej. Spotkanie ze słowem Bożym prowadzili ks. Paweł Gabara i s. Tarcyzja Buczek ZMBM. W Niedzielę Miłosierdzia tym klasztorze siostry wezmą udział w wypraszaniu miłosierdzia Bożego dla kapłanów.

Za —> Faustyna.pl: Spotkanie sióstr zakonnych w Łodzi