Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

SuperMoc dla Życia, dzień 12 – Coraz bliżej ...

SuperMoc dla Życia, dzień 12 – Coraz bliżej celu!

Podczas dzisiejszej trasy wkroczyliśmy do województwa małopolskiego. Nasz cel już coraz bliżej!

Po wczorajszej pełnej emocji wizycie w Warszawie, rozpoczęliśmy bieg z Jędrzejowa do Cianowic, pokonując 64 km. Na trasie dołączyła do nas wolontariuszka Iwona, która zrobiła Natalii nie lada niespodziankę! Wspólnie przebiegły 4 km, po których Natalia wsiadła na rower, pokonując na nim dystans aż do samych Cianowic.

12 dzień akcji Super Moc dla Życia

fot. supermocdlazycia.pl

Dzisiejszy dzień był jednocześnie najzimniejszy jak do tej pory. Od rana towarzyszyła nam ujemna temperatura -7 stopni. Dodatkowo pojawiło się więcej utrudnień terenowych – Trasa dzisiaj zaczęła się pod górkę i z górki, zaczyna się odczuwać nasz podkrakowski klimat. Było dość ciężko, zmęczenie daje o sobie znać – relacjonuje Natalia.

Na trasie odwiedziła nas także ekipa telewizyjna TVP, która nakręciła materiał do programu Teleexpress. Dzisiaj nocujemy w Krakowie, jutro wracamy na trasę przedostatniego dnia biegu z Cianowic do Wieliczki. – Było wiele refleksji podczas pokonywania trasy, o których chcę opowiedzieć na zakończeniu. Zostało już tak niewiele, ale im bliżej tym ciężej chociaż mogłoby wydawać się ze jest na odwrót. Nie mogę doczekać się spotkania z najbliższymi w sobotę – mówi Natalia.

My również nie możemy doczekać się tego spotkania, dlatego zapraszamy wszystkich, by wspólnie przywitać Natalię na mecie i wspólnie dopingować ją na ostatnich metrach biegu!

Czytaj i zobacz fotorelację —> Coraz bliżej celu


Wsparcie Sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki / #Popiełuszko2017Akcja #Popiełuszko2017 - Sanktuarium ks. Jerzego