Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Salezjański Ośrodek Misyjny nagrodzony na Festiwal...

Salezjański Ośrodek Misyjny nagrodzony na Festiwalu Filmów i Multimediów “KSF Niepokalana 2019” za film “Historia, której nie pamiętam”

Salezjański Ośrodek Misyjny w Warszawie otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii Programów Telewizyjnych i Multimedialnych na Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów “KSF Niepokalana 2019” za film “Historia, której nie pamiętam”.

Film opowiada historię choroby Moniki Chudzyńskiej, jednej z misyjnych wolontariuszek. Monika podczas swojej misji w Zambii zachorowała na malarię mózgową. To najgroźniejsza postać tej choroby. Stan wolontariuszki był krytyczny, szanse na przeżycie bardzo małe. Monika przez tydzień była w śpiączce. Gdy w szpitalu toczyła się walka o jej życie, równolegle trwała kampania modlitwy o jej uzdrowienie przez przyczynę Sługi Bożej s. Łucji z Fatimy.

Zobacz zwiastun filmu “Historia, której nie pamiętam”

Info za —> Misjesalezjanie.pl: Otrzymaliśmy nagrodę

Film “Historia, której nie pamiętam” swoją premierę telewizyjną miał w Niedzielę Miłosierdzia, 28 kwietnia 2019 r., o godzinie 7:00 w TVP 1.

Zobacz więcej —> o filmie

34. Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów „KSF Niepokalana 2019” odbywał się w Warszawie, w dniach 1-22 września 2019 r. Gala finałowa odbyła się w niedzielę 22 września 2019 r. w Sali Kurii Biskupiej przy Katedrze św. Floriana i św. Michała Archanioła w Warszawie. Organizatorem festiwalu jest Katolickie Stowarzyszenie Filmowe im. św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Zobacz więcej —> opoka.news: Zakończył się XXXIV Festiwal „KSF Niepokalana 2019”