Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Rekolekcje Wielkopostne “14 Przystanków̶...

Rekolekcje Wielkopostne “14 Przystanków” – Przystanek XI – ks. Michał Olszewski SCJ

– Tylko ukrzyżowanie naszych słabości, grzechów, złych wyborów, nieewangelicznego życia, tylko to daje nam gwarancję, że Jezus zabiera to wszystko na krzyż i znowu, już nie tyle podąża w kierunku Golgoty, ile w kierunku zmartwychwstania – mówi ks. Michał Olszewski SCJ w rozważaniu jedenastej stacji drogi krzyżowej “Pan Jezus do krzyża przybity”.

Zapraszamy na XI odcinek rekolekcji wielkopostnych “14 Przystanków”, przygotowanych przez sercański portal ewangelizacyjny profeto.pl. Odcinek miał premierę we wtorek 12 kwietnia 2022 roku.

Zobacz na Misericors wszystkie odcinki —> Rekolekcji wielkopostnych “14 Przystanków”

Fundacja “Misericors” jest jednym z patronów medialnych cyklu!

Źródło —> profeto.pl: Rekolekcje Wielkopostne 2022 – “14 przystanków” – ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE – Przystanek 11

(Copyright © Fundacja Profeto.pl 2022)


Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!


Profeto przygotowało rekolekcje wielkopostne zatytułowane “14 Przystanków”. Jest to cykl medytacji do kolejnych stacji drogi krzyżowej. Wideorozważania prowadzi duet ks. Michał Olszewski SCJ – twórca grupy medialnej i prezes Fundacji Profeto, i o. Michał Legan OSPPE – rzecznik prasowy sanktuarium na Jasnej Górze i wykładowca na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

– Wielki Post to jest jedna wielka bardzo długa droga krzyżowa, którą trzeba przejść, postępując za Jezusem Chrystusem, naśladując Go, tzn. stawiając swoje stopy w Jego ślady. Niech się to dokona w Wielkim Poście 2022 r. Niech ten czas nas odmieni, niech nam pokaże, że całe nasze życie jest drogą krzyżową – bywa przerażająco trudne, bolesne, pełne niepokoju, lęku i cierpienia, ale także prowadzi do światła, do zmartwychwstania – mówi, zapraszając do udziału w rekolekcjach o. Michał Legan.

Odcinki rekolekcji “14 Przystanków” ukazują się od 10 marca 2022 r. w kolejne poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu na portalu profeto.pl. Zainteresowani mogą zostawić swojego maila i zostaną powiadomieni o kolejnych odcinkach.

Fundacja Profeto.pl – Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji, to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych metod głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskich rozwiązań multimedialnych. Poprzez portal i radio Profeto dociera codziennie do tysięcy osób ze Słowem Bożym, rekolekcjami on-line, relacjami z wydarzeń ewangelizacyjnych i chrześcijańską muzyką. Dzięki działalności charytatywnej Fundacja pomaga osobom w trudnej sytuacji materialnej, wykluczonym społecznie czy pokrzywdzonym przemocą. Najnowszym dziełem Fundacji jest budowa specjalistycznego centrum pomocy „Archipelag – Wyspy Wolne od Przemocy”.

Profeto.pl —> na Facebooku | na YouTube | na Twitterze

Radio Profeto —> WWW / Facebook


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja