Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Pomóż uratować Marcelka! – Dwulatek potrzebu...

Pomóż uratować Marcelka! – Dwulatek potrzebuje przeszczepu wątroby

Dwuletni Marcel z Jadownik w Małopolsce pilnie potrzebuje pomocy. Choroba sprawiła, ze chłopiec w swoim życiu wiele już wycierpiał. Szansą dla niego jest przeszczep wątroby od żywego dawcy, możliwy do wykonania w szpitalu w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Część swojego organu podaruje mu tata. Trwa zbiórka środków na transplantację wątroby i dalsze leczenie w Children’s Hospital of Chicago.

Wesprzyj Marcelka —> Twoją modlitwą

– Marcelek to skrajny wcześniak, urodził się w 25 tygodniu ciąży. Przez dwa miesiące był na intensywnej terapii, przeszedł szereg chorób. Lekarze po kilku miesiącach po urodzeniu zdiagnozowali u niego atrezję dróg żółciowych (to jest choroba wrodzona), która spowodowała marskość wątroby. Przeszedł operację metodą Kasai, teraz jest potrzebny pilnie przeszczep wątroby – mówi w rozmowie z Tarnowska.tv Tomasz Kubala, tata Marcelka.

Obejrzyj reportaż w serwisie —> tarnowska.tv

Rodzice Marcelka proszą: “Pomóżcie nam, bo umiera nasze dziecko! Jedyną szansą na ratunek jest przeszczep wątroby, który bez pieniędzy się nie odbędzie. Operacja ostatniej szansy to przeszczep kawałka wątroby od żywego dawcy! Fragment wątroby Taty Marcelka może uratować mu życie!”

Cel szczegółowy zbiórki to: Transplantacja wątroby i dalsze leczenie w Children’s Hospital of Chicago.

Wesprzyj Marcelka w serwisie SiePomaga.pl:Aby wesprzeć akcję pomocy dla Marcelka można również przekazywać swoje dary, choćby symboliczne, na licytację dzięki ⇒ facebookowej grupie wsparcia dla niego!

Zobacz też:

Marcelek Kubala – Mały Wojownik

Grupa wsparcia dla Marcelka


Info na podstawie —> Facebook.com: Marcelek Kubala – Mały Wojownik / SiePomaga.pl / Tarnowska.tv

Wideo —> siepomaga.pl/marcelek-kubala

Foto —> Facebook.com: Marcelek Kubala – Mały Wielki Wojownik


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem: