Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Nieustanna Koronka do Miłosierdzia Bożego z Siostr...

Nieustanna Koronka do Miłosierdzia Bożego z Siostrami Matki Bożej Miłosierdzia

Spełniając prośbę Pana Jezusa, by słowami Koronki do Miłosierdzia Bożego nieustannie błagać o „miłosierdzie dla nas i całego świata”, od kilku lat na stronie internetowej faustyna.pl Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia funkcjonuje dzieło “Nieustannej Koronki do Miłosierdzia Bożego”, w którym mogą uczestniczyć osoby ze wszystkich kontynentów.

Dzieło "Nieustannej Koronki do Miłosierdzia Bożego"Spełniając prośbę Pana Jezusa, by słowami Koronki do Miłosierdzia…

Opublikowany przez Siostrę Marią Heleną Kowalską Niedziela, 19 stycznia 2020

 

Wystarczy wpisanie w formularzu deklaracji do choćby jednorazowego odmówienia tej niezwykłej modlitwy, której nas nauczył sam Jezus przez pośrednictwo św. Siostry Faustyny. Z ufnym odmawianiem tej modlitwy związał wielkie obietnice uproszenia wszelkich łask i doczesnych dobrodziejstw, jeśli są zgodne z wolą Bożą, czyli dobre dla nas w życiu ziemskim i wiecznym. Dzięki zaangażowaniu ludzi z różnych części świata przed obliczem Boga może nieustannie rozbrzmiewać wołanie: „Miej miłosierdzie dla nas i całego świata”, a na nas, nasze rodziny, ojczyzny i świat także tym kanałem spływa łaska, błogosławieństwo i dobroć Boga.

Zobacz też —> Koronka do Miłosierdzia Bożego – Jak się nią modlić?

Dzieło „Nieustannej Koronki…” zostało przez Informatyków na nowo przepisane i w nowej szacie graficznej zostało już opublikowane na stronie —> faustyna.pl w 7 wersjach językowych. Pragniemy zachęcić do wpisywania się do tego dzieła – zapraszają Siostry –  Wystarczy kliknąć na oznaczone na zielono słowo: Zapisz się i wypełnić krótki formularz, w którym należy określić: kiedy – w jakim dniu, godzinie i przez jaki czas – deklarujemy odmawianie Koronki. Wspólnie wyprosimy więcej, a dziś człowiek i świat najbardziej potrzebują doświadczenia miłosiernej miłości Boga.

Info za —> Faustyna.pl: Nieustanna Koronka do Miłosierdzia Bożego