Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Marcowe nabożeństwa ku czci św. Józefa w Sanktuari...

Marcowe nabożeństwa ku czci św. Józefa w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – również on-line

Od 1 marca we wszystkich kaplicach Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, także w kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny w Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach, wieczorne nabożeństwa odprawiane są ku czci św. Józefa.

Siostry od początku historii Zgromadzenia szczególną czcią otaczają Oblubieńca Matki Bożej i Żywiciela Syna Bożego, którego pieczy się powierzają. Święty Józef troszczy się nie tylko o sprawy materialne, ale i duchowe. Sam powiedział św. Siostrze Faustynie, że bardzo jest za tym dziełem, które jej polecił Pan, czyli za dziełem głoszenia światu orędzia Miłosierdzia i obiecał swą opiekę. Ale zażądał, aby miała do niego nieustanne nabożeństwo i odmawiała codziennie trzy pacierze i raz Pomnij (por. Dz. 1203).

Poprzez transmisję on-line codziennie (z wyjątkiem czwartku i niedzieli) o godzinie 19:00 można włączyć się w śpiew Litanii do św. Józefa, by razem z siostrami dziękować za jego ojcowską opiekę i prosić o jego możne wstawiennictwo w naszych intencjach przed Bogiem.

Info za —> faustyna.pl: Nabożeństwa ku czci św. Józefa

© Copyright by Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

Zobacz też: Modlitwa do Świętego Józefa