Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Drań” – nowa powieść ks. Marka ...

“Drań” – nowa powieść ks. Marka Chrzanowskiego FDP

Nie ma łatwych miłości. Prawdziwa miłość musi boleć… Takie przesłanie wybrzmiewa z najnowszej książki ks. Marka Chrzanowskiego FDP. Powieść “Drań” ukazała się właśnie nakładem wydawnictwa “Bernardinum”.


♥ Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!

Laura i Maks – młodzi ludzie, choć już z bagażem życiowych doświadczeń – uchylają nam drzwi do swojego świata. Uczucie, które ich połączyło, pragną budować na solidnych fundamentach: szczerości, prawdzie, wierności, zaufaniu, umiejętności wybaczania. W poszukiwaniu miłości doskonałej powoli odkrywają też drogę do Boga, na której dawno temu pobłądzili. Czy im się uda?

Źródło —> Księgarnia i wydawnictwo Bernardinum

“Drań” to czwarta powieść orionisty ks. Marka Chrzanowskiego – cenionego rekolekcjonisty, pisarza i poety. Dotąd, również w wydawnictwie Bernardinum, ukazały się powieści: “Spotkaliśmy się za wcześnie”, “Pod niebem pełnym zapytania” oraz “Śniła mi się miłość”.

Każda z nich opowiada o miłości dwojga ludzi w sposób niecodzienny. Nie brakuje w niej poezji i wzruszeń oraz obrazu człowieka, który mimo swoich słabości i niedoskonałości potrafi być piękny.

Zobacz też:

Ks. Marek Chrzanowski FDP na Misericors

Strona internetowa ks. Marka

Profil ks. Marka na Facebooku


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja