Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

8 stycznia 2019 – Dzień modlitwy o potomstwo...

8 stycznia 2019 – Dzień modlitwy o potomstwo dla małżeństw starających się o dziecko

W dniu 8 stycznia 2019 r. – jak każdego ósmego dnia miesiąca – wspólnota sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z Gdańska wraz z formacją „Kobieta jest Boska” wspiera modlitwą małżeństwa starające się o potomstwo. Na tej liście jest już ponad 700 małżeństw z Polski, Włoch, Francji i USA. Tego dnia w kilku miastach w Polsce i w Edynburgu będą miały miejsce Msze św. w tej właśnie intencji.

#dzieńMODLITWY

Opublikowany przez Kobieta jest BOSKA Poniedziałek, 7 maja 2018

 

149 małżeństw już spodziewa się dzieci lub cieszy się tymi, które już przyszły na świat. Większość z nich – piszą organizatorzy – to osoby, które z medycznego punktu widzenia nie powinny mieć dzieci. Jak widać – dla Boga nie ma nic niemożliwego. Tam gdzie po ludzku nie ma nadziei, w tę przestrzeń wchodzi Jezus, lecząc i wypełniając ją swoją miłością i miłosierdziem.

Prośby o modlitwę w tej intencji (imiona par małżeńskich) można przesyłać drogą mailową na: kobietajestboska@gmail.com lub poprzez fanpage formacji „Kobieta jest Boska” – https://www.facebook.com/KobietaJestBoska/

Info za —> Faustyna.pl: Modlitwa o potomstwo w styczniu

Wspólnota „Kobieta jest Boska”, ks. Andrzej Wiecki – jej opiekun duchowy oraz siostry z gdańskiej wspólnoty Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia serdecznie zapraszają małżeństwa starające się o potomstwo na adorację Jezusa Miłosiernego z modlitwą o uzdrowienie, która odbędzie się 8 stycznia 2019 o godzinie 19.30 w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie. Transmisja online na profilu facebookowym Kobieta jest Boska.

Wydarzenie —> na Facebooku

Za —> Faustyna.pl: Adoracja z modlitwą o uzdrowienie

© Copyright by Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

#MszaŚwięta #siłaMODLITWY #Edynburg #Edinburgh #Pilica #RobakowoSerdecznie zapraszamy na Msze Święte 😇🙏 w intencji…

Opublikowany przez Kobieta jest BOSKA Czwartek, 3 stycznia 2019