PODZIEL SIĘ

Spotkanie “Warszawa modli się za misje ̵...

Spotkanie “Warszawa modli się za misje – Zambia”, 7 stycznia 2019 – Zaproszenie

Zespół Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu “Warszawa modli się za misje”, które odbędzie się w poniedziałek 7 stycznia 2019 r. o godzinie 19:00 w Ośrodku przy ul. Korowodu 20 na warszawskim Ursynowie.

Opublikowany przez Salezjański Ośrodek Misyjny Środa, 2 stycznia 2019

 

Wydarzenie —> na Facebooku

Tym razem pragniemy łączyć się z Zambią, krajem, który od lat pozostaje w czołówce polskich kierunków misyjnych. Swoją modlitwą będziemy otaczać zambijskie placówki, na których obecnie pracują polscy salezjańscy misjonarze, misjonarki oraz wolontariusze misyjni.

Na początku spotkania dowiemy się nieco więcej o specyfice pracy misyjnej w Zambii oraz o historii i funkcjonowaniu konkretnych placówek. Następnie przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się o wszelkie potrzebne łaski dla misjonarzy, wolontariuszy, dzieci i młodzieży i wszystkich ludzi, którzy tworzą społeczność tych miejsc.

Czekamy na Ciebie w poniedziałek 7 stycznia 2019 roku o godzinie 19:00 w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym w Warszawie. Zachęcamy też do przyprowadzenia swoich znajomych! Razem z nami pomódl się w intencji MISJI!

– piszą Organizatorzy.

Info za —> misjesalezjanie.pl: Warszawa modli się za misje – Zambia