Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

30 lipca 2022 w Łagiewnikach – Ogólnopolska ...

30 lipca 2022 w Łagiewnikach – Ogólnopolska Pielgrzymka Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego oraz ich Rodzin

W sobotę, 30 lipca 2022 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego oraz ich Rodzin. Hasłem pielgrzymki są słowa: „Krwiodawca Miłosiernym Samarytaninem”. Swoim patronatem wydarzenie objął ks. abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski.

Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!


– Uczestnikom pielgrzymki życzę, by to wydarzenie stało się inspiracją do odważnego przyjęcia wezwania do zawierzenia się Chrystusowi i kształtowania życia zgodnie z Jego nauką. Wszystkim uczestnikom Pielgrzymki przesyłam serdecznie pozdrowienia, zapewniam o mojej duchowej łączności i z serca błogosławię – napisał o krwiodawców ks. abp Marek Jędraszewski.

Centralnym punktem pielgrzymki będzie Msza święta sprawowana w samo południe w Bazylice Bożego Miłosierdzia. W czasie wydarzenia przed wejściem do dolnej Bazyliki ustawione będą krwiobusy, w których będzie można oddać krew.

Info i foto za —> Małgorzata Pabis/Sanktuarium Bożego Miłosierdzia:  Ogólnopolska Pielgrzymka Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego oraz ich Rodzin


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja