Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

24 lutego 2020 w Łagiewnikach – Poniedziałko...

24 lutego 2020 w Łagiewnikach – Poniedziałkowe spotkanie formacyjno-modlitewne w intencji ożywienia wiary w Eucharystyczną obecność Jezusa i za kapłanów

W dniu 24 lutego 2020 r. odbędzie się kolejne poniedziałkowe spotkanie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, poświęcone rozważaniu Katechizmu Kościoła Katolickiego i modlitwie przed łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i przy grobie św. Siostry Faustyny w intencji ożywienia wiary w Eucharystyczną obecność Jezusa i za kapłanów.

Katechizm – Eucharystia – Adoracja24 lutego br., odbędzie się kolejne poniedziałkowe spotkanie w Sanktuarium Bożego…

Opublikowany przez Siostrę Marią Heleną Kowalską Niedziela, 23 lutego 2020

 

O godzinie 18.45 ks. dr Janusz Kościelniak poprowadzi krótkie rozważanie o oparciu o artykuły 39-49 Katechizmu Kościoła Katolickiego. Centralnym punktem programu jest spotkanie z Jezusem w Eucharystii i adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem.

Spotkania, w których uczestniczą także siostry z łagiewnickiego klasztoru Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia, odbywają się w poniedziałki co dwa tygodnie, począwszy od 13 stycznia 2020 roku.

Osoby, które fizycznie nie mogą przybyć do Sanktuarium, zapraszamy do łączności przez transmisję on-line na stronie: faustyna.pl

Info za —> Faustyna.pl: Katechizm – Eucharystia – Adoracja 

Zobacz też —> Nowy cykl spotkań w łagiewnickim Sanktuarium