Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Zaduszki z Artystami” u oo. Dominikan...

“Zaduszki z Artystami” u oo. Dominikanów na Służewie w Warszawie – 19 listopada 2019 – Zaproszenie

We wtorek, 19 listopada 2019 r. o godz. 20.00 w kościele oo. Dominikanów na warszawskim Służewie odbędą się muzyczne Zaduszki z Artystami, zatytułowane „Pukając do Nieba Bram”. Wydarzenie ma charakter charytatywny.

Opublikowany przez Dominikanie Służew Czwartek, 14 listopada 2019

 

Wydarzenie —> na Facebooku

Motywem przewodnim wieczoru będzie temat jedności. Podczas Zaduszek przywołane zostaną sylwetki świętych i błogosławionych, którzy uczą nas, jak dzięki miłości, odkrywać drogi do jedności między nami. Wspominane będą osoby, które choć już od nas odeszły, to jednak wciąż żywa jest pamięć o nich, gdyż jesteśmy wdzięczni za owoce ich życia – muzyków, aktorów, dziennikarzy, osoby publiczne oraz tych, którzy inspirują nas wciąż do dobrego życia.

Wydarzenie ma charakter charytatywny. W tym roku wspierane będą dzieci z najuboższych wiosek w Bangladeszu. Pracuje z nimi ks. Paweł Kociołek SDB, polski misjonarz. O pracy ks. Pawła, codzienności bengalskiej i ludziach, którym pomaga opowiadała kampania —> Odważ się być dobrym przygotowana na Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny – Październik 2019 przez Salezjański Ośrodek Misyjny w Warszawie.

Wśród gości i artystów, którzy uświetnią wieczór będą m.in.: Ryszard Rynkowski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Halina Frąckowiak, Krystyna Prońko, Rafał Brzozowski, Damian Ukeje, Grzegorz Wilk, Katarzyna Olubińska-Godlewska, Małgorzata Szarek, Maciej Jachowski, Katarzyna Kołeczek, Leszek Zduń i Tadeusz Chudecki.

Wtorek, 19 listopada godz. 20.00. kościół oo. Dominikanów (ul. Dominikańska 2). Wstęp wolny.

Info i foto za —> misjesalezjanie.pl: Muzyczne Zaduszki z Artystami u oo. Dominikanów na Służewie