Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Rekolekcje adwentowe “w Oczekiwaniu” &...

Rekolekcje adwentowe “w Oczekiwaniu” – Odcinek 2: Sara – Ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE

Polecamy drugi odcinek Rekolekcji Adwentowych “w Oczekiwaniu”. Dziś druga kobieta Starego Testamentu wskaże nam kierunek drogi. Drogi prowadzącej do kogoś, kogo oczekujemy. Przez tegoroczne rekolekcje online sercańskiego portalu profeto.pl poprowadzi nas znany internautom choćby z takich serii jak „Czarno na białym, rekolekcje o spowiedzi”, czy „Kościół jest dobry” duet o. Michał Legan OSPPE i ks. Michał Olszewski SCJ.

Produkcja została zrealizowana w Ziemi Świętej.

Wideo —> profeto.pl: Rekolekcje Adwentowe 2019 – “w Oczekiwaniu” – ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE – Odc. 2 – Sara

(Copyright © Fundacja Profeto.pl 2019)


Tym razem o. Michał Legan OSPPE i ks. Michał Olszewski SCJ opowiedzą o Kobietach Starego Testamentu, które zapowiadały Maryję oraz nosiły już w sobie „cząstkę” Kościoła. Tę niezwykle plastyczną opowieść wspierają zapierające dech w piersiach krajobrazy Izraela i Palestyny oraz klimat który panuje w ziemi Jezusa z Nazaretu.

„w Oczekiwaniu” to wyjątkowe rekolekcje, które nie zakończą się w Wigilię, ale będą miały swoją kontynuację podczas Oktawy Bożego Narodzenia. Na każdy dzień bowiem został przygotowany specjalny odcinek „opowieści betlejemskiej”, w którym profeto.pl chce być obecne podczas naszego świętowania tajemnicy Wcielenia.

Zapraszamy więc serdecznie na sercański portal w każdy poniedziałek i czwartek tegorocznego adwentu, by przeżyć podróż od Starego do Nowego Testamentu i doświadczyć nadziei płynącej z oczekiwania!

Fundacja “Misericors” jest jednym z patronów medialnych cyklu!

Informacja nadesłana / profeto.pl / KPG


Profeto.pl —> na Facebooku | na YouTube | na Twitterze

Radio Profeto —> WWW / Facebook

Czy wiesz jak się modlić Słowem na co dzień? Zobacz wprowadzenie —> ks. Michała Olszewskiego SCJ

Ojciec Michał Legan OSPPE —> na YouTube

Opublikowany przez profeto.pl Czwartek, 28 listopada 2019

 

Zobacz też —> Adwentowe rozważania ks. Zbigniewa Bielasa, kustosza Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach – Zapowiedź