Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” 3/2023 – ...

“Orędzie Miłosierdzia” 3/2023 – 127. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach dostępny jest nowy, 127. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” (3/2023), na lipiec, sierpień i wrzesień 2023 roku. Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Szczegółowa prezentacja nowego numeru oraz archiwalne wydania są dostępne w Internecie na stronie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

W 127. numerze kwartalnika “Orędzie Miłosierdzia” można przeczytać o wileńskim domu Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, w którym została m.in. objawiona Koronka do Miłosierdzia Bożego, podcast s. Gaudii Skass ISMM, zatytułowany „Oczy, które widzą”, tekst Rafała Sulikowskiego „Halucynacja czy Prawda”.

Z małżeństwem Daniela i Tammy Rusbosin z USA, pielgrzymami do łagiewnickiego Sanktuarium, rozmawia s. Faustia Szabová ISMM.

O Józefie Egipskim w świetle Bożego miłosierdzia pisze s. Maria Faustyna Ciborowska ISMM.

Ksiądz Wojciech Rebeta odpowiada na pytanie: Jak reagować na pojawiające się w sercu pragnienia? Czy można kierować się tym, co podpowiadają? A ks. Karol Dąbrowski – o cnotach w życiu św. Faustyny.

Ponadto w numerze są świadectwa, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info i foto na podstawie —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia” 

Zobacz też —> Zbiórka na kamerę do transmisji z Łagiewnik

Kwartalnik “Orędzie Miłosierdzia” ma charakter informacyjno-formacyjny i jest w całości poświęcone tematyce miłosierdzia Bożego i ludzkiego oraz życiu i misji św. Siostry Faustyny. Wychodzi w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach od 1987 r., początkowo tylko dwa razy w roku (na Święto Miłosierdzia i 5 października – rocznicę śmierci Siostry Faustyny), a od 1996 r. – jako kwartalnik i organ prasowy Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”.

Zobacz więcej —> „Orędzie Miłosierdzia” Kwartalnik


Obejrzyj serię: Orędzie Miłosierdzia w spotach filmowych

Wideo —> Faustyna / YouTube