Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” – 109. nu...

“Orędzie Miłosierdzia” – 109. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia dostępny  jest kolejny, 109. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” na styczeń, luty i marzec 2019 roku. Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Archiwalne numery są dostępne w internecie na stronie faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

Nowy numer "Orędzia Miłosierdzia"W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach jest już dostępny kolejny,…

Opublikowany przez Siostra Maria Helena Kowalska Niedziela, 16 grudnia 2018

 

W 109. numerze kwartalnika “Orędzie Miłosierdzia” można przeczytać o I Łódzkim Kongresie św. Faustyny, Dniach Apostołów Bożego Miłosierdzia, budującym się Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku i o s. Kalikście Piekarczyk ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia, która złożyła ofiarę ze swego życia w intencji nawrócenia grzeszników, za ocalenie Krakowa w latach drugiej wojny światowej i za całą Ojczyznę.

Z pielgrzymem do łagiewnickiego Sanktuarium Danielem Kownackim – malarzem Miłosierdzia we Włoszech rozmawia s. M. Elżbieta Siepak ZMBM. O pięknie i trudzie bycia wybranym na podstawie I Listu św. Pawła do Koryntian pisze s. Maria Faustyna Ciborowska ZMBM, ks. Piotr Szweda odpowiada na pytanie: Jak pogodzić sprawiedliwość z miłosierdziem.

Ponadto w numerze są świadectwa, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info i foto za —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”