Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” 1/2022 – ...

“Orędzie Miłosierdzia” 1/2022 – 121. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia dostępny jest kolejny, 121. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” (1/2022) na styczeń, luty, marzec 2022 roku. Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Szczegółowa prezentacja nowego numeru oraz archiwalne wydania są dostępne w internecie na stronie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.


Potrzebujesz modlitwy? Dodaj > intencję osobistą, za bliskich zmarłych lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!


W 121. numerze “Orędzia Miłosierdzia” biskup Artur Ważny pisze o celebrowaniu miłosierdzia w codzienności, Wojciech Walendowski opowiada niezwykłą historię Andreasa i Marii ze Szwecji, a  s. Miriam Janiec ISMM kontynuuje temat „Lectio Divina i lectio misericordiae” w życiu Siostry Faustyny.

W numerze można przeczytać także rozmowę z Grzegorzem Czerwickim, który po 12 latach więzienia stał się apostołem Bożego Miłosierdzia.

W cyklu biblijnym o Abrahamie pisze s. Maria Faustyna Ciborowska ISMM, a ks. Wojciech Rebeta odpowiada na pytanie: Czym jest jałmużna? Czy tylko ofiarowaniem grosza i chleba, czyli tego, co trzeba do ziemskiej egzystencji?

Natomiast ks. Karol Dąbrowski pisze o Matce Bożej w życiu Apostołki Bożego Miłosierdzia.

Ponadto w numerze są świadectwa, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania Anny nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info i foto za —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”

Kwartalnik “Orędzie Miłosierdzia” ma charakter informacyjno-formacyjny i jest w całości poświęcone tematyce miłosierdzia Bożego i ludzkiego oraz życiu i misji św. Siostry Faustyny. Wychodzi w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach od 1987 r., początkowo tylko dwa razy w roku (na Święto Miłosierdzia i 5 października – rocznicę śmierci Siostry Faustyny), a od 1996 r. – jako kwartalnik i organ prasowy Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”.

Zobacz więcej —> „Orędzie Miłosierdzia” Kwartalnik


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja