Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego w Sanktuari...

Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, 22-30 maja 2020 – Także online

W piątek 22 maja 2020 r. w całym Kościele rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W kaplicach Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, także w kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach nowenna połączona jest z wieczornym nabożeństwem o godz. 19.00, a w niedziele i święta o 18.30.

**Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego**22 maja br. (piątek) w całym Kościele rozpoczyna się nowenna przed…

Opublikowany przez Siostrę Marią Heleną Kowalską Wtorek, 19 maja 2020

 

Zobacz też na Misericors —> Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego 2020

W nabożeństwach nowennowych można uczestniczyć także dzięki ⇒ transmisji on-line i prosić o światło i wszystkie dary Ducha Świętego dla siebie, Kościoła, naszej Ojczyzny i świata, aby prowadził nas do pełnego poznania Jezusa, odkrywał przed nami głębię Jego miłosiernej miłości, uczył dostrzegać Jego obecność i działanie w naszej codzienności.

Na zakończenie nowenny w łagiewnickim Sanktuarium odbędzie się modlitewne czuwanie.

Info za —> Faustyna.pl: Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego

Zesłanie Ducha Świętego jest wypełnieniem i zakończeniem Świąt Paschalnych, gdyż posłanie Ducha Świętego, Ducha Ojca i Syna, Ducha, Prawdy, Ducha Miłości, Ducha Obrońcy i Pocieszyciela, który dalej prowadzi dzieło Jezusa, było celem Jego zbawczej działalności. W nowennie przed tą uroczystością Kościół – jak niegdyś Apostołowie w Wieczerniku – prosi o Ducha Świętego i Jego siedmiorakie dary, aby coraz pełniej mógł żyć w wolności i godności dzieci Bożych oraz spełniać swą misję w świecie.