Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Muzyczne rekolekcje: “Maryja Adwentu Brama&#...

Muzyczne rekolekcje: “Maryja Adwentu Brama”

9 grudnia ruszy kolejna odsłona muzycznych rekolekcji Wyśpiewana Miłość. Tym razem Nasze muzyczne spotkanie odbywać będzie się pod hasłem “Maryja Adwentu Brama”.

[no_blockquote text=”Wyśpiewana Miłość – to doskonały czas na to, by rozwinąć swoje pasje muzyczne. Moment na oderwanie się od codzienności i chwilę zapomnienia. Jednak przede wszystkim jest to czas, by dotknąć Boga i pozwolić dotknąć się Jemu – Miłości doskonałej” text_color=”” title_tag=”h5″ width=”” line_height=”” background_color=”” border_color=”” show_quote_icon=”yes” quote_icon_color=”” quote_icon_size=””]

– czytamy na stronie organizatorów. Warsztaty poprowadzi Maria Krawczyk-Ziółkowska. Za duchową stronę rekolekcji odpowiada o. Augustyn Bielak OFM.

Muzyczne rekolekcje będą miały miejsce w Wyższym Seminarium Duchownym oo. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 9-11 grudnia.

“Zakończenie Naszego spotkania przypada na III Niedzielę Adwentu. Jest to dzień niezwykły, zwyczajowo nazywany niedzielą “Gaudete”, która jest niejako zaproszeniem do radości. A jak można lepiej wyrazić swoją radość niż przez wspólny śpiew i muzykowanie!” – cieszą się organizatorzy.

 

Źródło: http://spiewmilosierdzia.pl/