PODZIEL SIĘ

Msza św. ze świadectwem doświadczenia Bożego Miłos...

Msza św. ze świadectwem doświadczenia Bożego Miłosierdzia w parafii św. Faustyny w Łodzi – 5 maja 2019

W niedzielę 5 maja 2019 r. o godz. 18.00 w parafii św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Łodzi przy Placu Niepodległości 1 będzie sprawowana kolejna Msza św. ze świadectwem doświadczenia Bożego Miłosierdzia. Tym razem swoim świadectwem podzieli się p. Martyna.

Msza św. ze świadectwem doświadczenia Bożego Miłosierdzia w parafii św. Faustyny w Łodzi - 5 maja 2019

fot. Faustyna.lodz.pl

Od kilku lat w każdą 1. niedziele miesiąca na Mszy św. wieczornej dzielą się świadectwem wiary członkowie działającej przy parafii wspólnoty charyzmatycznej “Skała”. Po 1. Łódzkim Kongresie Świętej Siostry Faustyny, który miał miejsce w tej właśnie parafii w dniach 4-5 października 2018 r. w 80. rocznicę śmierci Apostołki Bożego Miłosierdzia, podjęli oni decyzje, że od tej pory będą to świadectwa doświadczenia Bożego Miłosierdzia.

Pierwsza Msza św. ze świadectwem doświadczenia Bożego Miłosierdzia miała miejsce w niedzielę 4 listopada 2018 r.

– Droga do Boga osób, które doświadczyły rozmaitych problemów duchowych związanych z osobistymi doświadczeniami życiowymi jest często dla nas cenną nauką rozmowy z Bogiem, odnajdywania dróg, prowadzących do Niego, dróg, po których możemy wrócić w kochające i zawsze rozwarte dla nas ramiona Chrystusa – do udziału w Eucharystii zaprasza proboszcz, ks. prał. Wiesław Potakowski wraz z członkami wspólnoty “Skała”.

Info za —> Faustyna.lodz.pl: Zapraszamy na majową Mszę Świętą ze świadectwem wiary!


W parafii św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Łodzi każda czwarta niedziela miesiąca, począwszy od lutego 2019 r., jest przeżywana jako “Niedziela z Apostołem Miłosierdzia”. Inicjatywa “Niedziel z Apostołem Miłosierdzia” to również owoc I Łódzkiego Kongresu Świętej Faustyny.