Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Milion dzieci modli się na różańcu – Międzyn...

Milion dzieci modli się na różańcu – Międzynarodowa akcja modlitewna – 18 października 2018

We czwartek 18 października 2018 r. po raz kolejny dzieci z wielu krajów świata będą modlić się na różańcu w intencji pokoju w ramach międzynarodowej akcji modlitewnej “Milion dzieci modli się na różańcu”.  Akcję w Polsce koordynuje Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie – o godz. 9:00 w wielu miejscach kraju można będzie zobaczyć dzieci modlące się na różańcu!

Modlitwa działa cuda! Wierzymy, że wspólnie możemy zmieniać świat, szczególnie tam gdzie dochodzi do ciągłych ataków na chrześcijan. Modlitwa i czynna pomoc prześladowanym za wiarę w Jezusa Chrystusa da naszym Braciom i Siostrom w wierze siłę, by przetrwać ciężki czas – wskazują organizatorzy.

Wydarzenie —> na Facebooku

Pomysł kampanii modlitewnej “Milion dzieci modli się na różańcu” powstał w 2005 r. w stolicy Wenezueli, Caracas, podczas modlitwy różańcowej dzieci na zajęciach religii. Wychowawczyni opiekująca się grupą powiedziała wówczas: „Wyobraźmy sobie, jakby to było cudownie, gdyby tak milion dzieci modliło się równocześnie na różańcu. Wówczas świat na pewno by się odmienił na lepsze”. To zdanie wypowiedział św. o. Pio, który stwierdził, że „gdyby milion dzieci modliło się na różańcu, wówczas świat napełniłby się pokojem”…

Zobacz więcej —> pkwp.org: Milion dzieci modli się na różańcu

Już jutro o 9:00 połączymy się w modlitwie w intencji pokoju na świecie 🙂

Opublikowany przez Pomoc Kościołowi w Potrzebie Środa, 17 października 2018