Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

„Koronka za konających” – 4 lata dzieła Siós...

„Koronka za konających” – 4 lata dzieła Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z Łagiewnik

Koronka za konających

Módl się, ile możesz, za konających, wypraszaj im ufność w Moje miłosierdzie, bo oni najwięcej potrzebują ufności, a najmniej jej mają. Wiedz o tym, że łaska wiecznego zbawienia niektórych dusz w ostatniej chwili zawisła od twojej modlitwy (Dz. 1777)

Od czterech lat działa „Koronka za konających”, dzieło prowadzone przez Siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia z klasztoru w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. W tym dziele posługiwało już parę tysięcy osób.

W tym roku system obsługujący to dzieło na numer 505 060 205 dziennie przyjmuje około 50-60 sms-ów z imionami konających, a pomoc dociera do nich bardzo często już po kilkudziesięciu sekundach od momentu zgłoszenia.

Wiele osób nie ogranicza się do odmówienia jednej Koronki do Miłosierdzia Bożego, ale nadal wspiera te osoby swą modlitwą. Wszyscy podejmują to zadanie jako misję miłosierdzia, a osoby, których imiona otrzymują w sms-ie, jako te, których powierzył im sam Jezus. Świadcząc pomoc konającym sami stają się bogaci w miłosierdzie.

Zgromadzenie serdecznie dziękuje wszystkim, którzy uczestniczą w tym dziele, także poprzez wsparcie finansowe, i otacza ich codzienną modlitwą.

Zobacz więcej o —> Koronce za konających

Info za —> Faustyna.pl: Wspierają konających – bogaci w miłosierdzie