Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Konający czekają na modlitewną pomoc – Dołąc...

Konający czekają na modlitewną pomoc – Dołącz do dzieła “Koronki za konających” Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia!

Każdego dnia umiera w Polsce średnio około 1000 osób. Teraz, w okresie jesienno-zimowym i przy drugiej fali pandemii jest więcej zgłoszeń w dziele „Koronki za konających” prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Sanktuarium w Łagiewnikach, dlatego potrzeba więcej osób, które pospieszą im z pomoc.

Zobacz też:

Koronka do Miłosierdzia Bożego – Jak się nią modlić?

Godzina Miłosierdzia

Ta modlitwa jest największym darem, jaki możemy im ofiarować, zwłaszcza teraz, gdy umierają samotnie, gdy nie mogą towarzyszyć im bliscy ani nikt z rodziny. Ci, którzy modlą się za konających, gromadzą sobie skarby, które mają wartość wieczną. A potrzeba tylko 10 minut na odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w wybranym dniu i godzinie czuwania w intencji umierającego.

Konających należy zgłaszać, przesyłając sms z imieniem osoby umierającej na numer: 505 060 205.

Natomiast ci, którzy pragną wspierać konających winni wypełnić formularz na stronie ⇒ faustyna.pl i zapoznać się z funkcjonowaniem tego dzieła miłosierdzia i warunkami udziału w nim.

Dzieło „Koronki za konających” prowadzi Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach.

Info za —> Faustyna.pl: Konający czekają na modlitewną pomoc


Odwiedź serwis Get Mercy – zobacz mapę sanktuariów Bożego Miłosierdzia, znajdź najbliższe!