Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Finał akcji SuperMoc dla Życia – Natalia Liń...

Finał akcji SuperMoc dla Życia – Natalia Lińczowska na mecie w Stadnikach

Za nami ostatni dzień trasy. Ciężko opisać słowami wszystkie emocje, jakie towarzyszyły na ostatnim odcinku dwutygodniowego biegu. Podczas całej akcji każde działanie było motywowane pomocą dla dwóch wspaniałych Super Bohaterów – Krzysia i Patryka. Dziś chłopcy byli obecni na podsumowaniu naszej akcji, co skumulowało się w niesamowitą supermoc na dzisiejszej trasie, pomimo ogromnego zmęczenia. Dziękujemy chłopcom i ich Rodzicom za ich siłę i wiarę – Wasze świadectwo motywuje wszystkich do działania i pomocy z prawdziwą SUPERMOCĄ. Dziękujemy, że mogliśmy choć w malutkim stopniu pokazać światu Waszą Supersiłę, by zarazić nią innych. Zapewniamy o dalszym wsparciu i modlitwie!

Meta akcji SuperMoc dla Życia

fot. supermocdlazycia.pl

Dziękujemy wszystkim, bez których akcja nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy za bezcenny czas wspólnej pracy w jednym celu, to było fantastyczne doświadczenie oraz motywacja do dalszego działania! Dziękujemy także licznie zgromadzonym mediom, dziennikarzom za pomoc w nagłośnieniu pomocy dla chłopców. Dziękujemy że wspólnie mogliśmy doświadczyć tego, że razem możemy więcej!

I choć finał za nami, zapraszamy do dalszego śledzenia profilu oraz wspierania chłopców. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego dnia a już wkrótce do obszernej relacji oraz podsumowań.

Odwiedź oficjalny serwis akcji —> supermocdlazycia.pl

Wesprzyj Krzysia:Wsparcie Sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki / #Popiełuszko2017Akcja #Popiełuszko2017 - Sanktuarium ks. Jerzego