Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

27 czerwca 2020 w Łagiewnikach – I Ogólnopol...

27 czerwca 2020 w Łagiewnikach – I Ogólnopolski Zjazd Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia “Faustinum”

W sobotę 27 czerwca 2020 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędzie się I Ogólnopolski Zjazd Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”. Jest to nowa inicjatywa, wypływająca z pragnienia, by co roku w łagiewnickim Sanktuarium odbywały się wspólne spotkania członków, wolontariuszy oraz wspólnot formacyjnych „Faustinum” z całej Polski, na których przez formację i wspólną modlitwę uczestnicy mogą umocnić się w powołaniu apostołów Bożego Miłosierdzia.

**Ogólnopolski Zjazd „Faustinum”**27 czerwca br. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbędzie…

Opublikowany przez Siostrę Marią Heleną Kowalską Piątek, 26 czerwca 2020

 

Będzie to także cenny czas doświadczenia wspólnoty, którą łączy jedna duchowość i misja. Spotkania te będą miały charakter modlitewno-formacyjny.

Zobacz szczegółowy —> program Zjazdu

Tematem przewodnim tegorocznego Zjazdu będą słowa: Być apostołem Bożego Miłosierdzia. W programie: konferencja biblijna ks. dr. Bogdana Zbroji na temat: Kim jest apostoł Jezusa? oraz konferencja s. Miriam Janiec ZMBM, przewodniczącej stowarzyszenia „Faustinum”, na temat: Co znaczy być apostołem Bożego miłosierdzia, a po nich wspólna Eucharystia i adoracja Najświętszego Sakramentu z aktem zawierzenia „Faustinum” Matce Bożej. Zjazd zakończy się modlitwą w Godzinie Miłosierdzia i wspólnie odmówioną Koronką. W czasie Zjazdu obowiązuje rygor sanitarny, związany z trwającą epidemią.

Info za —> Faustyna.pl: Ogólnopolski Zjazd „Faustinum”

Zobacz też —> List dotyczący Ogólnopolskiego Zjazdu “Faustinum”