Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

16. rowerowa pielgrzymka z Warszawy i Grójca do ro...

16. rowerowa pielgrzymka z Warszawy i Grójca do rodzinnego domu św. Siostry Faustyny w Głogowcu, 22-25 sierpnia 2018

W środę 22 sierpnia 2018 r. z Warszawy, z parafii św. Józefa na Woli oraz z parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu wyruszyła 16. rowerowa pielgrzymka do rodzinnego domu św. Siostry Faustyny w Głogowcu. Na szlaku czeka pielgrzymów sześć sanktuariów Maryjnych (Rokitno, Niepokalanów, Szymanów, Miedniewice, Domaniewice, Mąkolice).

Rowerem na urodziny św. Siostry Faustyny22 sierpnia br. z Warszawy, z parafii św. Józefa na Woli oraz z parafii…

Opublikowany przez Siostra Maria Helena Kowalska Wtorek, 21 sierpnia 2018

 

Do Głogowca pielgrzymi dojadą 24 sierpnia. W tym dniu o 21.00 w domu św. Faustyny rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie której pątnicy chcą podziękować za jej życie i posłannictwo, za osobiste ocalenie przez orędzie miłosierdzia Bożego, za wydobycie dziesiątek tysięcy ludzi z rozpaczy i nadanie im sensu życia. Pątnicy będą się też modlić za naszą Ojczyznę, za rządzących, o odwagę dla nich, by bronili interesów narodu Polskiego. Tej nocy w wigilię urodzin Świętej przed jej domem będzie urządzone pole namiotowe.

25 sierpnia 2018 r. ok. 8.30 odprawiona zostanie Msza św. polowa, po której pielgrzymi nawiedzą kościół parafialny w Świnicach Warckich, który jest Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Siostry Faustyny. Modlić się też będą na pobliskim cmentarzu przy grobach rodziców i rodzeństwa Apostołki Bożego Miłosierdzia.

Info za —> Faustyna.pl: Na urodziny rowerem do domu rodzinnego św. Faustyny

113 rocznica urodzin św. Siostry Faustyny25 sierpnia br. przypada 113 rocznica urodzin Helenki Kowalskiej – św….

Opublikowany przez Siostra Maria Helena Kowalska Środa, 22 sierpnia 2018