Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

1 sierpnia – Czym jest Ojczyzna i jak dla ni...

1 sierpnia – Czym jest Ojczyzna i jak dla niej żyć? – Sonda Salve TV

“Sztuką jest umierać dla Ojczyzny, ale największą sztuką jest dobrze żyć dla niej” – mówił kard. Stefan Wyszyński. W 2017 roku żyjemy w wolnej i niepodległej Polsce. Salve TV zapytała 1 sierpnia Polaków, czym dla nich jest Ojczyzna i, w jaki sposób dla niej żyć.

Powstanie Warszawskie uznawane jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w najnowszej historii Polski. Choć  nie osiągnęło zwycięstwa militarnego, to także dzięki bohaterstwu powstańców możliwe było odzyskanie przez Polskę pełnej suwerenności pod koniec XX w. W tym roku obchodzimy 73. rocznicę wybuchu. Powstanie było największą akcją zbrojną podziemnych struktur w okupowanej przez Niemców Europie. Podczas walk z Niemcami poległo około 18 tysięcy powstańców oraz zginęło prawdopodobnie około 140 tysięcy cywilnych mieszkańców miasta.

Info za —> SalveTV: Szukaliśmy odpowiedzi JAK ŻYĆ dla Ojczyzny. Oto, co się stało


Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych – przyjemnych w formie i wartościowych w treści.

SalveTV w social media:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/SalveTVpl
TWITTER: https://twitter.com/TvSalve
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvsalve