Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Życzenia abp. Marka Jędraszewskiego na Boże Narodz...

Życzenia abp. Marka Jędraszewskiego na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2019

– W tym cudownym czasie Bożego Narodzenia chciałbym Wam, moi Drodzy, przekazać bardzo serdeczne życzenia Bożego pokoju i Bożej radości – mówi metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski w specjalnym nagraniu filmowym składając świąteczne życzenia wszystkim archidiecezjanom.

Arcybiskup przypomniał, że moment dzielenia się opłatkiem w wigilijny wieczór jest okazją do wspólnego spotkania i rodzinnej bliskości. Podkreślił, że konieczne jest właściwe przygotowanie serca na spotkanie z Jezusem.

– Życzę przede wszystkim radości z faktu, że Bóg jest w ludzkim sercu, a potem dzielenia się tą radością z najbliższymi i dalszymi po to, aby Święta Bożego Narodzenia były czasem poszerzających się kręgów miłości i dobroci w Waszych rodzinach, domach i wśród Waszych znajomych.

Metropolita życzył również, aby Nowy Rok 2019 był udanym czasem, przeżytym w zdrowiu i poczuciu tego, że czyni się dobre rzeczy.

Info i wideo za —> Archidiecezja Krakowska: Bóg rodzi się w ludzkim sercu. Życzenia arcybiskupa na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2019

Joanna Folfasińska | Archidiecezja Krakowska
Fot. Joanna Adamik | Archidiecezja Krakowska
Video Katarzyna Katarzyńska | Archidiecezja Krakowska